do początku mapa serwisu kontakt
O FIRMIE drukuj


Firma WIK-KUCHNIE to młoda powstała w 2005 roku , otwarta na klienta, prężnie działająca firma z branży meblarskiej. Osoby tworzące firmę posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie na polu aranżacji i produkcji mebli. 

Proponujemy Państwu asortyment mebli kuchennych, szaf wnękowych, mebli pokojowych oraz mebli łazienkowych tworzonych na zamówienie, zgodnie z potrzebami klienta.

Domeną naszej firmy jest kompleksowa obsługa obejmująca doradztwo, projektowanie, dostawę, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Radomsko. Posiadamy jednak miejsca wystawowe na targowiskach w Żarkach (środa, sobota), Radomsko (czwartek,niedziela).

 

Nasze meble robione są na osprzęcie  firm takich jak Blum,Rejs,Amix,Peka,Gamet.Współpracujemy z firmom Korner która jest dostawcą płyt mebłowych renomowanej firmy Pfleiderer.Fronty meblowe dostarczają nam firmy Just,Vitral i BRW.


Na życzenie klienta sporządzamy projekt komputerowy(nieodpłatny przy zakupie mebli), który przesyłamy na adres e-mail lub przedstawiamy osobiście. Służymy także pomocą w zakresie doboru sprzętu AGD.                                                           

                                                             Zapraszamy do współpracy.